• POLITYKA COOKIES

 

Szanowni Państwo.
 
W związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO. W związku z powyższym pragniemy poinformować Państwa, że  z dniem 25 maja 2018 roku administratorem przekazanych przez Państwa danych jest firma MMK Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-984 przy ul.Mikołajczyka 21/44
 
Poniżej przedstawiliśmy zasady przetwarzania dostarczonych nam danych. 
Zgodnie z nowymi przepisami, uwzględniając potrzebę zachowania kontaktu z Państwem informujemy, że dane przekazane przez Państwa posłużą nam w celu  przedstawienia ofert handlowych, promocji , skierowania do Państwa treści marketingowych oraz innych akcji prowadzonych przez naszą firmę, a także w celu odpowiedzi na ewentualne Państwa pytania w sposób, na który została wyrażona takowa zgoda. Dla utrzymania relacji biznesowej dane zostaną przechowane bezterminowo. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes firmy. Co do zasady, w naszej bazie przechowujemy NIP Państwa firmy, adres siedziby oraz adresy dostawy towaru, imiona i nazwiska, adresy e-mail, korespondencję mailową, oraz numery telefonów kontaktowych. 
Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania przysługują Państwu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: 
 
żądanie usunięcia danych, 
 
prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, sprzeciw lub zapomnienia przeciwko przetwarzaniu danych. 
 
W przypadku sprzeciwu przetwarzania danych i tym samym zaprzestania ich przetwarzania prosimy o przesłanie takiej informacji w formie wiadomości zwrotnej. 
 
Podkreślamy, że Państwa dane są u nas bezpiecznie.
Dane zostaną udostępnione tylko tym podmiotom, które są niezbędne w realizacji naszych celów oraz podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli: usługi płatnicze, kredytowe, leasingowe, kurier, poczta, dostawcy typu dropshipping, dostawca systemu sprzedażowego ERP, dostawca marketingu automatycznego, programista. Twoje dane nigdy nie zostaną udostępnione innym podmiotom handlowym.
Jednocześnie informujemy, że przy braku Państwa sprzeciwu do tego czasu, tj. 25 maja b. r MMK  będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji biznesowej i wysyłania wszelakich ofert na zasadach nawiązujących do dotychczasowej współpracy.