• Szczotki i Grzebienie

Szczotki dla psa – czy warto je kupić?

Posiadanie psa to nie tylko dobra zabawa, karmienie i wyprowadzanie na spacer. Konieczne jest również regularne i prawidłowe dbanie o sierść, by ta wyglądała na zdrową i zawsze była lśniąca i miękka. Do tego potrzebne są akcesoria do pielęgnacji sierści i kosmetyki. Przydatne będą szczotki dla psa, dzięki którym można wyczesywać martwe włosy i usuwać zanieczyszczenia. Na rynku dostępne są również grzebienie dla psów, które służą do rozczesywania kołtunów i wygładzania sierści. Wszystkie te akcesoria do dbania o sierść dostępne są w naszym sklepie internetowym yetizoo.pl. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wyróżniają się najwyższą jakością i wytrzymałością. Znajdziesz u nas bez trudu grzebienie dla psa, które będą doskonale dopasowane do rodzaju i długości sierści Twojego pupila. Przekonaj się razem z nami, że dbanie o sierść czworonożnego przyjaciela wcale nie jest tak trudne, jak może się wydawać.

Jak często szczotkować psa?

Zastanawiasz się, jak szczotkować psa? To nie jest trudne, chociaż na początku pupil może nie być zachwycony tym zabiegiem. Warto przy szczotkowaniu podawać pupilowi ulubione smaki, by wyczesywanie włosia kojarzyło mu się z czymś przyjemnym. Dzięki temu niechęć zniknie bardzo szybko. Warto również wiedzieć, jak często szczotkować psa. Wszystko zależy od rodzaju i długości włosa. Jeśli pies ma długie włosie konieczne jest jego czesanie raz dziennie. W przypadku psów z krótkim włosiem szczotkowanie jest niezbędne tylko raz w tygodniu. Przy tym domowym zabiegu piękności należy zachować delikatność i cierpliwość. Nie można przyciskać grzebienia dla psów zbyt mocno, by nie powodować bólu i nie podrażniać skóry.

Grzebienie dla psów – jak je wybrać?

Warto wiedzieć, jak wybrać grzebień i szczotkę dla psa. Musi być ona dopasowana do rodzaju sierści i jej długości. Na rynku dostępne są szczotki dla psów rasowych, które dostosowane są do potrzeb niemal każdej rasy. Nasz sklep zoologiczny internetowy yetizoo.pl to miejsce, gdzie z pewnością znajdziesz najlepsze szczotki dla psa, który pomoże utrzymać sierść pupila w doskonałej formie.

Jako miłośnicy zwierząt staramy się, by w naszej ofercie znajdowały się tylko najwyższej jakości akcesoria. Nasz asortyment jest szeroki i zróżnicowany, dzięki czemu jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta i jego pupila. Wszystkie akcesoria dla psów dostępne są u nas w atrakcyjnej cenie na kieszeń każdego.